Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında Bilgisayar ve Büro Makinaları konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş ve D.M.O.’nun Güney Marmara Bölgesi Yetkili Servisliğini 6 sene başarı ile sürdürmüştür. Teknolojinin gelişmesi ile elektronik yazı makinaları yerini bilgisayar sistemlerine bırakmış ve firmamız bilgisayar sistemleri üzerine yoğunlaşarak D.M.O.’nun büro makinaları servisliğini sona erdirmiştir.

Teknolojinin hızla gelişip yayılması kurumsal şirketlerinde bu sisteme ayak uydurma zorunluluğu bu sektörde hizmet veren firmamızın hedeflerini büyütmüştür. Bu süre zarfında İstanbul merkezli Probil, Servus gibi firmaların Bursa Bölgesi Temsilciliğini yapmış ve Bank Express, İnterbank, İktisat Bankası, MNG Bank gibi finans kurumlarının ; Nestle, Philip Morris, Tofaş gibi büyük kurumsal firmaların hizmetlerini üstlenmiştir.

Firmamızın verdiği hizmet ve güveniyle bir çok başarıya imza atmış; 1993 yılında Olivetti firmasının yılın en başarılı satış noktası, 1994 yılında Link Bilgisayarın Güney Marmara Bölge ikincisi ve yetkili satıcısı, 1995 yılında yine Olivetti firmasının en iyi teknik servis sunan yetkili satıcısı ünvanını almıştır.

1999 yılında kendi firmalarına daha iyi hizmet ve desteği vermek amacıyla yeniden yapılanan firmamız elektronik mühendisleri nezaretindeki tecrübeli kadrosuyla siz ve firmanıza da hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.